BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 16784265

nr 1678 4265

Takarmatur

Plåt. Höjd: 22 Dia, 29 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 10 februari 2025
kl 20:38:17